Profile

chita_i: (navigator)

Влада - ідеал приматів

Que persianas corrijan la aurora (с)

Free Account

Created on 2014-06-16 18:38:15 (#2274496), last updated 2015-09-28 (107 weeks ago)

8,355 comments received, 28 comments posted

2,553 Journal Entries, 105 Tags, 0 Memories, 12 Icons

View extended profile

Name:chita_i
Birthdate:Nov 14
Location:Managua, Managua, Nicaragua
Колись почула по радіо Ера програму про зачення слова «аватар». Казали, що, на відміну від християнства, яке стверджує, що людина підноситься до неба після смерті, у деякіх східних релігіях є загальним, що таке собі божество (deidad) втілюється у тварину, рослину, дитину, у будь яку форму відповідну своїй тогочасній місії, та й такому образі зʼявляється на люди. Такими є аватари у інтернеті. Мені особисто здається юнацким дивацтвом писати, які фільми та відпочинок мені подобаються. Окрім того, дуже не поважаю, коли про якогось незнайомого митця пишуть величезну статтю з приводу якоїсь виставки чи книжки, а я про нього-неї геть нічого не знаю, я людина не дуже обізнана. Ні щоб приліпашити якусь картину чи фрагмент твору, ось тоді б я могла скласти власне враження про подію та автора. Але замість розповідають про біографію, питають свавільні речі, розповідають анектдоти з життя, тощо. Тому вважаю, що нікому до біса у цій величезній мережі цікава моя особистістість. Я тут заради пишноти людського спілкування. То ж хай мої дописи говорять за мене.

UPD 1. Журнал створений більше для читання інших ніж для писання власного. Тому, вдячна тим, хто мене зафрендив у відповідь.

UPD 2. За самозакоханість відвфренджую навіть самих цікавих авторів.

UPD 3 Коли я дуркую, говорю щось не дуже політкоректне або пристойне, не подумайте, що я шукаю собі пригод на голову або на якусь іншу частину тіла, тощо. Це я просто розважаюсь, знімаю стрес, або ви просто мені по-людськи симпатичні. Якщо не хочете, щоб я припинила, поводьтеся розважливо та поважайте мене. Тоді ми не посваримося. Я вважаю мережу достатньо надійною барикадою, щоб дозволити собі не бути такою правільною як у реалі. :-)

UPD4 Ще один додаток до політики зафрендження-розфрендження. У реальному житті "жонатики" для мене не існують як чоловіки, якими б чудовими та привабливими не були. У жж все набагато заплутаніше для мене, я не дуже спостережлива. Тому, можу дратувати ексів, теперішніх, друзів та подруг з реалу. Якщо відбувається, то це не навмисно. Я не заміряюся до ваших коханих, просто мені деколи буває розважально дуріти. Моя сусідка по гуртожитку колись у минулому житті казала, що я невиправна фліртуха. У реалі я взагалі маленька кругленька тіточка за 40, нікому нічого не загрожує. Чють шо, дайте мені знати доброзичливо, якщо не хочете битися зі мною дарма.


free counters

Interests (6):

art, female and male natures, intelligent people regardless of, politics, жіночка та чоловіча природа, сучасний фольклор
People [View Entries]
Communities [View entries]
Feeds [View Entries]
To link to this user, copy this code:
On Dreamwidth:
Elsewhere: